Random header image... Refresh for more!

Doe mee, bouw mee!

Meedoen aan Eindhoven in Dialoog is heel eenvoudig en kan op vier manieren:

  1. Neem plaats aan één van de dialoogtafels als deelnemer om dit te ervaren.
  2. Organiseer een dialoogtafel, dit kan een (keuken)tafel bij u thuis zijn of een tafel bij een organisatie.
  3. Word gespreksleider, daarvoor dient u wel in oktober 2010 een (kosteloze) training te volgen.
  4. Bouw mee door uw eigen bijdrage in te brengen.

Aan een dialoogtafel plaatsnemen

Wil je op in november plaatsnemen aan één van de dialoogtafels in Eindhoven? Enige voorwaarde is dat je het leuk vindt om met andere Eindhovenaren in gesprek te gaan! Neem gerust contact met ons op als u vragen heeft. Meteen inschrijven om deel te nemen aan Eindhoven in Dialoog? Schrijf meteen in via dit formulier voor 29 oktober 2010!

Een dialoogtafel organiseren

Eindhovenaren zijn van harte welkom om een of meerdere dialoogtafels te organiseren. Wat je nodig hebt is een rustige locatie, een tafel waaraan 6 tot 8 mensen kunnen zitten. De dialoog duurt ongeveer in totaal 3 uur. De personen aan jouw dialoogtafel mag je ook zelf uitnodigen. Eindhoven in Dialoog ondersteunt bij het vinden van een gespreksleider en deelnemers. Wij trainen de gespreksleider, zodat hij of zij de dialoog goed kan begeleiden. Heeft u een (keuken)tafel beschikbaar? Neem dan contact met ons op of schrijf in via dit formulier.

Gespreksleider worden

Vind je het leuk om ook meer te leren over de dialoog-methodiek, en wil je in november één van de tafels leiden? Geef je dan op als gespreksleider. Eindhoven in Dialoog traint je gratis zodat je de methodiek hiervan ervaart en begrijpt. Je dient je wel uiterlijk 15 oktober 2010 hiervoor op te geven in verband met de organisatie van de trainingen op. Deze training vindt plaats bij Fontys Hogescholen te Eindhoven. Neem contact met ons op of schrijf in via dit formulier!

Samen bouwen
Eindhoven in Dialoog wordt als tweede dialoogstad in Nederland georganiseerd zonder dat er geld in omgaat. Bedrijven en individuen voegen zelf waarde toe, bijvoorbeeld ruimtes, drukwerk, catering, tijd of kennis. Dit kunnen wij doen dankzij al die mensen en organisaties die met ons meebouwen.

Heeft u zelf iets van waarde dat u wenst in te brengen of wilt u meebouwen maar weet u nog niet precies wat u dan kan bijdragen? Kijk dan even op de Wij wensen… voor Eindhovenaren pagina. Uw bijdrage, ‘klein’ of ‘groot’ maakt écht een verschil en is van harte welkom!